Feb 19, 2016 11 00 EET
This event has now ended:

REPLAY: Subject: Creativity - radošo industriju konference (latviešu valodā)

Pirmo reizi ikvienam interesentam būs iespēja sekot līdzi konferencei maksas tiešraidē internetā, iegādājoties virtuālo biļeti.

Stay up to date ! Follow us on Facebook or Twitter

Subject: Creativity - radošo industriju konference (latviešu valodā)

Inovatīvu produktu radīšana, tehnoloģiju attīstība, cilvēka vieta arhitektūrā, dizaina domāšana, kultūras un izklaides nozaru loma ekonomikā, kā arī komunikācijas un pārdošanas mijiedarbība – ir tikai dažas no konferencē apskatītajām tēmām, kas ļaus precīzāk izprast, ka visa pamatā ir radošums un ikkatra spēja uzdrošināties, eksperimentēt un riskēt. 

Konferencē dalību kā lektori apstiprinājuši – Latvijas Valsts bijusī prezidente Vaira Vīķe – Freiberga, radošais direktors Gatis Mūrnieks, Ērenpreiss Original" uzņēmuma vadītājs Toms Ērenpreiss, "Madara Cosmetics" valdes priekšsēdētāja Lotte Tisenkopfa–Iltnere, pilsētplānotājs Jānis Ķīnasts, arhitekts Uldis Pīlēns, teātra režisore Laura Groza – Ķibere, koncertu aģentūras "Positivus Music" vadītājs Ģirts Majors, restorāna "Bibliotēka No1" šefpavārs Māris Jansons, "Fabula" līdzīpašnieks Dāvids Štēbelis, "airBaltic" korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags, sociālantropologs Viesturs Celmiņš u.c.

Kā arī ar aizraujošiem pieredzes stāstiem, radošiem eksperimentiem, dažādiem inovatīviem projektiem un zinātnes atklājumiem dalīsies Nīderlandē dzīvojošais DJ un producents Brendan Jan Walsh, kopienu organizāciju tīkla "Locality" izpilddirektors Tony Armstrong no Lielbritānijas, neirozinātnes doktore Dr. Parisa Zarnegar no Zviedrijas un starptautiski atzītais rakstnieks Nara Petrovič no Slovēnijas.

Lai tiešraidi redzētu datorā, nepieciešams Adobe Flash Player un vismaz 2mbitps interneta lejupielādes ātrums. Tehnisku problēmu gadījumā zvaniet +371 26510075 vai rakstiet tiesraides@tiesraides.lv.
More about the event:
For any information or questions please view our FAQ's and support page

FAQ & Support

Show FAQ